Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Program do obslugi floty
Łukasik
post Mon, 28 Mar 2011 - 19:30
Post #1


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





Panowie moze ktos z was ma jakis program do ewidencji samochodow? Moze macie jakies sugestie na ten temat? Tabelki w Exelu juz mi nie wystarczaja bo firma w ktorej pracuje bardzo sie rozrasta i coraz ciezej jest mi posklejac do kupy wszystkie auta... Odrazu mowie ze nie potrzebne mi jest sledzenie tras kierowcow i podgladanie ich w komorce.

To czego oczekuje:

- przejrzysty, prosty w obsludze
- musze wpisywac wszystko co jest zwiazane z eksploatacja i naprawami samochodow
- dysponowanie materialami
- musze miec opcje wpisywania uwag
- przypomnienia o wymianach olejow, przegladach
- musi byc legalny
- narazie jest okolo 20 samochodow
- koszty materialow i napraw nie musza byc uwzgledniane bo mamy wlasny warsztat



Nie musze miec stacji badawczej NASA... pach pach wklepuje zatwierdzam i finito... bardziej ma dzialac jako elektroniczny notatnik i przypominacz niz program do konstruowania tras... choc kto wie co bedzie za jakis czas... Pewnie zapomnialem o paru opcjach ale dopisze jak przypomne sobie. Musi byc po Polsku.

Ktos cos doradzi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 28 Mar 2011 - 19:30
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Jedenasty
post Mon, 28 Mar 2011 - 19:56
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 28 April 2008
Skąd: Drag Racing Strip





podpinam się pod pytanie bo sam czegoś takiego szukam

pzdr


--------------------
American Muscle.

Pontiac Firebird Esprit '77 z LS1
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Whisper
post Tue, 29 Mar 2011 - 12:30
Post #3


User
Dołączył: Tue, 27 October 2009
Skąd: Warszawa





sugeruję zatrudnić kumatego studenta do napisania aplikacji w php
będziesz logował się przez www z każdego miejsca a obliczenia/tabele/uwagi będą takie jakie chcesz i w tych miejscach co chcesz

Nie sądzę żeby super wypaśny crm do obsługi floty był tańszy niż rozwiązanie uszyte pod Twoje oczekiwanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fraps
post Tue, 29 Mar 2011 - 13:01
Post #4


Rookie
Dołączył: Sat, 13 January 2007





Jak będziecie zainteresowani, chętnie podejmę się "uszycia na miarę" aplikacji do zarządzania flotą.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wanted
post Thu, 31 Mar 2011 - 12:33
Post #5


User
Dołączył: Tue, 15 May 2007
Skąd: z zaskoczenia





Nie wiem czy zadowoli to autora tematu ale może komuś się do czegoś przyda ...

http://www.tylkoprogramy.pl/autko.php
http://www.tylkoprogramy.pl/autoharmonogram.php
http://www.tylkoprogramy.pl/ewidencja,pojazdow.php
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rdk
post Thu, 31 Mar 2011 - 15:55
Post #6


Rookie
Dołączył: Tue, 28 March 2006





na tym pracuję
http://www.virtualcarmen.pl/
polecam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Łukasik
post Thu, 31 Mar 2011 - 16:41
Post #7


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





rdk rozpisales sie tak ze az ciezko sie czyta... napisz cos... dlugo sie go uczyles? intuicyjny jest? koszta? cos jest fajne? jest cos co Cie denerwuje?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rdk
post Thu, 31 Mar 2011 - 21:00
Post #8


Rookie
Dołączył: Tue, 28 March 2006





przepraszam, trochę mi się śpieszyło.
w ogóle to chyba za bardzo się rozpędziłem, bo czytając Twojego posta nie wiem czemu przeczytałem że do ogarnięcia jest 200 a nie 20 aut.
Dlatego chyba moja propozycja się nie nadaje, ALE

Używam go rok i nadal się uczę, jest wszystko co możliwe do obsługi floty, naprawy, zdania/wydania aut, tankowania, polisy, szkody, opony od zakupu przez przekładkę do utylizacji, autoryzacje napraw, rozliczenia za ochronę środowiska [podział na EURO] pięknie można wypisać wyposażenie samochodów, robić setki raportów, współgra z importami faktur z BP, Shell, Orlen, etc. Możliwy dowolny import faktury [tylko plik musi być w odpowiednim formacie], raporty paliwowe mogą nawet obejmować zużycie płynu do spryskiwaczy. Zarządzanie szkodami, zarządzanie autami z podziałem na spółki, wklepywania faktur za cokolwiek związanego z autem.


Obsługa ma specyficzną [no... może za duże słowo], podstawy można ogarnąć chwila moment, ale rozgryzienie wszystkiego po kolei zajmie sporo czasu, nie korzystałem nigdy z innego tak rozbudowanego programu, aczkolwiek idzie to ogarnąć. Ma sporo funkcji, na podstawie raportów można ścigać każdego za wszystko, nawet za błędnie wpisany licznik przy tankowaniu.

Ale to wszystko to chyba za dużo jak na 20 aut, ja mam kilkanaście razy więcej i stąd takie narzędzie, nie doczytałem że u Ciebie to 20 szt.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
microlot
post Thu, 31 Mar 2011 - 21:11
Post #9


Super User
Dołączył: Tue, 17 October 2006
Skąd: wawa





Rdk, możesz mi przesłać na pw jaki jest koszt takiego programu??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rdk
post Thu, 31 Mar 2011 - 21:35
Post #10


Rookie
Dołączył: Tue, 28 March 2006





nie mam dostępu do takich informacji
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Łukasik
post Fri, 01 Apr 2011 - 10:18
Post #11


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





no wlasnie chyba masz racje... dla mnie on jest jeszcze nazbyt rozbudowany teraz... hmm wanted dal linki... sciagne sobie to darmowe demo i zobacze jak to wyglada... zostane do konca zycia z tabelka exela hehe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jedenasty
post Fri, 01 Apr 2011 - 10:45
Post #12


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 28 April 2008
Skąd: Drag Racing Strip





testuje ten program Autko 1.3.0 i ciężko było zrozumieć jak on dodaje auta nowe ale jak już to ogarniesz to w sumie daje radę

pzdr


--------------------
American Muscle.

Pontiac Firebird Esprit '77 z LS1
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rdk
post Fri, 01 Apr 2011 - 12:15
Post #13


Rookie
Dołączył: Tue, 28 March 2006





słuchajcie jeszcze jedno przyszło mi na myśl, kiedyś BP wysłało mi płyty z oprogramowaniem do obsługi floty BP FleetExpert nr tel na infolinię do BP 12 619 14 47 może by dało radę z ich podpytać.

Co do tego programu - nawet go nie instalowałem więc nic o nim nie wiem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Auriaris
post Tue, 04 Sep 2018 - 10:27
Post #14


Rookie
Dołączył: Tue, 04 September 2018





Widzę, że temat dość stary i nieaktualny. Dlatego chciałbym zapytać jakie programy aktualnie możecie polecić?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Tue, 04 Sep 2018 - 16:52
Post #15


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Ten tego ale wiesz że jak jutro wrzucisz link to leci ban?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Tue, 04 Sep 2018 - 18:20
Post #16


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Virtualcarmen o który było pytanie kosztuje około 22000 zł


Czuczu daj spokój
Jak ktoś zapyta jaki ma kupić gwint i ktoś doradzi że ma kupić Teina to znaczy że uprawia komercyjną kryptoreklame ?
Nie dajmy się zwariować. Admin nie odpisuje na priv ani w temacie o dotacjach po wpłacie i nie nadaje konta pro czy donator po roku. Nie czepiajta się więc biggrin.gif


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Tue, 04 Sep 2018 - 19:33
Post #17


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Chodzi o konto założone dzisiaj powyżej mojego postu. W ciągu 2 dni koleś pod adres www.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Auriaris
post Sat, 08 Sep 2018 - 19:19
Post #18


Rookie
Dołączył: Tue, 04 September 2018





CYTAT(CZUCZU @ Tue, 04 Sep 2018 - 16:52) *
Ten tego ale wiesz że jak jutro wrzucisz link to leci ban?

Ten tego, zadałem pytanie jak człowiek? Szukam po prostu informacji smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jankarpt
post Tue, 11 Sep 2018 - 13:28
Post #19


Rookie
Dołączył: Thu, 11 April 2013





Takich programów jest co najmniej kilka. W przypadku firm spedycyjnych są to prawdziwe kombajny odpowiadające za logistykę załadunku, za to, aby nie jeździły na pusto i zarabiały na siebie.
Są też programy takie jak GoodLoading, które dedykowane są do planowania załadunku.
Posiadają one funkcjonalności takie jak możliwość wyboru samochodu którym można będzie przewieźć dany fracht, planowanie załadunku oraz późniejszego rozładunku w kilku określonych miejscach.
Piętrownie, czyli układanie towaru w taki sposób, aby nie uszkodzić tych delikatnych paczek.
Przy czym jest to darmowy program, można z niego korzystać za darmo. Działa przez przeglądarkę, czyli zdalnie. Dostępny jest na https://goodloading.com/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Auriaris
post Fri, 19 Oct 2018 - 11:42
Post #20


Rookie
Dołączył: Tue, 04 September 2018





CYTAT(jankarpt @ Tue, 11 Sep 2018 - 13:28) *
Takich programów jest co najmniej kilka. W przypadku firm spedycyjnych są to prawdziwe kombajny odpowiadające za logistykę załadunku, za to, aby nie jeździły na pusto i zarabiały na siebie.
Są też programy takie jak GoodLoading, które dedykowane są do planowania załadunku.
Posiadają one funkcjonalności takie jak możliwość wyboru samochodu którym można będzie przewieźć dany fracht, planowanie załadunku oraz późniejszego rozładunku w kilku określonych miejscach.
Piętrownie, czyli układanie towaru w taki sposób, aby nie uszkodzić tych delikatnych paczek.
Przy czym jest to darmowy program, można z niego korzystać za darmo. Działa przez przeglądarkę, czyli zdalnie. Dostępny jest na https://goodloading.com/


Dawno nie zaglądałem, ale dziękuję za odpowiedź!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:06