Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Partacze jakich mało! UWAGA! PPHU AKARA - turbo
Raceboy
post Wed, 16 May 2007 - 23:56
Post #1


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.akara-turbo.pl">http://www.akara-turbo.pl</a><!-- m -->

Nikomu nie polecam tego zakładu.
Oddałem im moje T25 z Nissana S13 na przerobienie na T28 z nowymi gratami. Zapłaciłem 1k za tą operacje. Po założeniu turbina wyła jak opętana i nie chciała pompować. Po wyjęciu okazało się, że ma taki luz, że wirnik wali o obudowe. Okazało się to w niedziele wieczorem.
W poniedziałek turbo wyjąłem, by we wtorek polecieć do Oleśnicy, by ją naprawili (dostałem gwarancje 12m-cy). Pojechałem osobiście, żeby ją sobie dzisiaj włożyć, bo wysłka kurierem nie zamknęła by się w 2 dniach w dwie strony. A chciałem się wyrobić na II runde Toyo Drifting Cup.
Więc dzisiaj ją włożyłem i co? I to samo... Wycie w pizdu, do tego taka dymaka olejowa, jakby ktoś w wydech granat dymny wrzucił...

I mam też pytanie - czy można wyegzekwować w jakiś sposób zwrot pieniędzy jak jest gwarancja, czy w nieskończoność będą mi "naprawiać"?


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 16 May 2007 - 23:56
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Zulf
post Thu, 17 May 2007 - 00:02
Post #2


Super User
Dołączył: Sat, 25 March 2006
Skąd: Olsztyn





To chyba bedzie zalezalo od "Warunków gwarancji", o ile cos takiego w ogole dostales. Jak nie to mzoesz wloczyc sie po sadach itd. ale wiecej stracisz nerwow, pieniedzy i czasu niż to jest warte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PawełKrK
post Thu, 17 May 2007 - 09:04
Post #3


User
Dołączył: Tue, 23 January 2007
Skąd: Kraków





zdobądź numer do rzecznika praw konsumenta....zadzwoń przedstaw sytuacje napewno Ci coś poradzi....albo zawsze możesz ich postraszyć urzędem skarbowym
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Thu, 17 May 2007 - 11:01
Post #4


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Byłem dzisiaj u tego bałwana, zrobiłem Blitzkrieg.
Zrobi jeszcze raz, bo być może "wirnik wpada w rezonans"... I jak jeszcze będzie źle to odda siano.
Ufff.
Ale zawody w pizdu


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sir
post Thu, 17 May 2007 - 12:23
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Wrocław





czemu robisz turbiny w Oleśnicy??
jak juz chcesz ja robic w okolicach Wro to mozna polecic zakład w Borowej ( sa 3 ale tylko jeden jest godny polecenie - wiecej PW)


--------------------
oldboy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1kowal1
post Thu, 17 May 2007 - 14:20
Post #6


Frequent User
Dołączył: Thu, 25 May 2006
Skąd: olsztyn





CYTAT("PawełKrK":1ayj0s3k)
zdobądź numer do rzecznika praw konsumenta....zadzwoń przedstaw sytuacje napewno Ci coś poradzi....albo zawsze możesz ich postraszyć urzędem skarbowym


oby na pewno????
ja kiedys dzwonilem w sprawie stluczki i wyplaty odszkodowania z OC sprawcy,gdzie ubezpieczyciel potracil mi 50% na kosztorys co prawda ze w 15letnim samochodzie,ale do ktorego nie ma zamiennikow tylko serwis.
i co powiedzial rzecznik-ZE MAJA PRAWO
a sedzina w sadzie powiedziala calkiem co innego
wiec rzecznik czesto glupoty gada i pierdzi w stolek(tak samo jak cala instytucja) zamiast pomoc poszkodowanym
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kali___
post Thu, 17 May 2007 - 18:08
Post #7


Frequent User
Dołączył: Sat, 29 April 2006
Skąd: Jelenia Góra





tez u nich robiłem i nie polecam trzy razy wyjmowałem turbullium z Avantime-a co do przyjemnych nie należy
Skonczyło sie tak , ze płacili za 2 wyjecia turbiny
Go to the top of the page
 
+Quote Post
keyser
post Thu, 17 May 2007 - 18:13
Post #8


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 28 August 2003
Skąd: z przypadku





najgorsze miejsce gdzie można trafić z tubiną, goście nie mają zielonego pojęcia co robią,
robili nam turbinę do 3.0d, najpierw odesłali taką co się ropadła po 20km, potem z inną obudową gorącą i do tego tak poskręcaną, że nie można jej było zamontować w E46, a na koniec....

dopiero jak do nich pojechaliśmy na miejsce !!! i czekaliśmy aż zrobią to tak jak należy i tak jak im WYTŁUMACZYLIŚMY, że mają zrobić, i stanowczo powiedziałem, że albo robią albo siano spowrotem...
to zrobili, ale i tak słabo, czwartego razu nie chcieliśmy ryzykować

STANOWCZO odradzam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budyn
post Thu, 17 May 2007 - 21:57
Post #9


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





CYTAT("keyser":3vcxr8xw)
najgorsze miejsce gdzie można trafić z tubiną, goście nie mają zielonego pojęcia co robią,
robili nam turbinę do 3.0d, najpierw odesłali taką co się ropadła po 20km, potem z inną obudową gorącą i do tego tak poskręcaną, że nie można jej było zamontować w E46, a na koniec....

dopiero jak do nich pojechaliśmy na miejsce !!! i czekaliśmy aż zrobią to tak jak należy i tak jak im WYTŁUMACZYLIŚMY, że mają zrobić, i stanowczo powiedziałem, że albo robią albo siano spowrotem...
to zrobili, ale i tak słabo, czwartego razu nie chcieliśmy ryzykować

STANOWCZO odradzam
Ja to nie wiem po co się oni biorą za takie rezczy-żenada! .Dobrze,że istnieją tego typu fora,bynajmniej co niektórzy unikną podobnych sytuacji...Keyser ale takie pytanie mi się trochę OT nasuwa:czemu Wrocław ,a nie Warszawa?Auto było skręcane w dolnośląskim?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
keyser
post Thu, 17 May 2007 - 22:38
Post #10


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 28 August 2003
Skąd: z przypadku





zawsze robiłem u innego gościa pod wrocławem, i zawsze mega super: numer: 505545554

ale kurcze tym razem miał wyłączony tel, i podałem kuzynowi inny.. ten z oleśnicy i niestety pechowo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Wed, 30 May 2007 - 01:25
Post #11


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Wyjąłem dziś turbo po raz drugi. Tym razem taki luz, że od łomotania o obudowe łopatki wirnika się pogięły...
W czwartek zawoże ją po raz ostatni...jak tym razem partaczom nie wyjdzie to zwrot hajsu.


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sluger
post Wed, 30 May 2007 - 14:40
Post #12


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 01 March 2005
Skąd: Wrocław





CYTAT("RaceboySRP":33cwq36z)
Wyjąłem dziś turbo po raz drugi. Tym razem taki luz, że od łomotania o obudowe łopatki wirnika się pogięły...
W czwartek zawoże ją po raz ostatni...jak tym razem partaczom nie wyjdzie to zwrot hajsu.


Puść z dymem ten lokal...


--------------------
Focus RS mk2 370 PS i 512 NM
Focus RS mk1 330 PS i 440 NM


Lewopasmowym powolnojeźdzcom mówimy NIE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Wed, 30 May 2007 - 16:42
Post #13


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Sluger, z Wrocka jesteś, masz bliżej


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Sun, 10 Jun 2007 - 00:39
Post #14


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





No i kurna turbo zxxxne po raz trzeci... Rano jadę na giełdie, gdzie ten pacan ma stoisko wsadzić mu tą turbine w dupe.

censored by Owko: zepsute


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tery
post Sun, 10 Jun 2007 - 01:12
Post #15


drift freak
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: kterej.pl





zrob zdjecia, moze byc ciekawy widok...


wspolczuje..


--------------------
_http://www.drifters.pl
_http://www.kterej.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Sun, 10 Jun 2007 - 10:37
Post #16


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Właśnie wróciłem z giełdy, oczywiście siana mi skur...el nie oddał, bo jak to stwierdził " w czwartek panie z mechanikiem przyjade i się zobaczy, bo pewnie cuś pan masz z autem nie tak". Ja pie...le, ręce opadają.
Wczoraj włożyłem turbo po raz trzeci. Skończyłem o 01:00 w nocy i jest na aucie. Tak napiedziela olejem, że oddychać się nie da, a do tego wyraźnie słuchać 'trach trach' jak coś w tej turbinie wali. Do tego przy wkręcaniu na obroty wyje jak potępieniec i przy ładowaniu przerywa.

Przeklinam po dziś dzień chwile, gdy w dobrej wierze oddałem do firmy Akara moją turbinke... Auto stoi, treningi lecą, runda w Bydgoszczy przeleciała koło nosa...


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chester
post Sun, 10 Jun 2007 - 10:49
Post #17


Forum Killer
Dołączył: Fri, 22 November 2002





Przykra sprawa, oby temat rozwiazal sie pomyslnie. Ja kiedys z jednym "zakladem" tuningowym rok bujalem sie o zwrot kasy, na szczescie sie udalo.

Powodzenia

PS
http://www.moto-market.pl/turbo-service/ zna ktos ta firme i moze cos o nich powiedziec ?


--------------------
Ecu-Tune.Pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pawel20vt4
post Sun, 10 Jun 2007 - 12:33
Post #18


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 September 2003
Skąd: Poznan





Cześć

Mam pytanko, czy firma z Baranowa kolo Poznanania zajmująca sie turbinami jest godna zaufania, czy też kaszanią robotę. Pytam ponieważ spotkałem ostatnio właściciela na myjni i dosyć rozsądnie gadał.

Paweł


--------------------
Leon 4x4 1.8T 440 KM,480 Nm & Tomson
---------------------------
---------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sir
post Mon, 11 Jun 2007 - 08:20
Post #19


Forum Killer
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Wrocław





ja chwaliłem zakład w Borowej koło Wrocławia a dzis sam jade do nich z podobnym problemem jak RaceboySRP - zle wywarzona i łopatki pogieły sie o muszle - zobaczymy jak bedzie z reklamacja


--------------------
oldboy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karrlos
post Mon, 11 Jun 2007 - 08:56
Post #20


Super User
Dołączył: Mon, 02 August 2004
Skąd: Gdańsk





Już dawno było omawiane że z regeneracją jest różnie przeważnie źle.
Mimo to współczucia, ale czas najwyższy się spiąc na T28BB


--------------------
E30 318is
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 12:38